Vysoká úroveň může začínat dole...

Aktuality

Archiv aktualit
13.2.2020
SKI Park Bratislava-  projekční kancelář Zaha Hadid

Velmi kvalitní povrch ve vstupních lobby výškových budov 450 m2

13.2.2020
Carolínum Pařížská ulice v Praze

Velmi propracovaná technologie odlití stěn teracem do výšky 4,5 m - bezesparý ...

Rychlý kontakt


 +420 605 316 727

teraco.sro@gmail.com

Praha, Toužimská 588/70

Lité teraco - podlahy

Dobrý den,

Nespornou výhodou u teracových podlah je široká škála využití, snadná údržba, bezesparý povrch, dlouhá životnost, široká škála barev a jejich kombinace, zakomponování různých okrasných prvků do podlah, které dokáží podpořit dominanci a vzhled podlahy, potvrzujeme slogan, který je na titulní straně naší webové prezentace, že vysoká úroveň může začínat dole, tedy i u podlahy.

Členění teraca dilatací u podlah, je závislé výhradně na podkladu, teraco je slabovrstvý materiál a nejedná se o nosnou konstrukci. Případné podlahové vytápění je potřeba mít již v podkladních skladbách.

Vzhledem k pokročilým technologiím jsme nyní schopni uspokojit celou řadu klientů.

Teraco se využívá v celé řadě staveb, které jsou jednak bytového charakteru, ale i ve stavbách občanského vybavení, kde teraco našlo bezesporu své místo. Lze docílit efektivního vzhledu a vytvořit tak dominantní část stavby, která bude funkčním prvkem. Vše záleží na fantazii klienta či architekta.

Často se setkáváme s reakcemi na cenu teraca, kdy je označováno za drahé a nadstandardní. Což beze sporu určitě je, ale je zapotřebí získat nad tímto tvrzením jiný pohled. Pořizovací cena nové podlahy je sice vyšší než u dlažeb cca. 2500 Kč m2, ale především již výše zmiňována životnost podlahy, je cenovou úsporou v následujících letech. Podlahy z teraca, které jsou starší a to i více než sto let, se za celkem přijatelné náklady dají velmi dobře obnovovat a pak slouží dál. Ve srovnání s dlažbou, kterou by za tuto dobu bylo nutné několikrát obměnit, jsou tedy určitě levnější.

A na závěr ,,v trabantu také dojedete z Prahy do Brna“ koupíte si ho tedy pro běžné užívání?

Každý si asi odpoví sám.

Některé tipy provedení podlahy z teraca více ve fotogalerii

Teraco podlaha

O nás

Naše společnost se výhradně specializuje na lité teraco - terazzo, umělý kámen - pemrlované teraco, teracové prefabrikáty, restaurování a opravy teracových ploch. Renovace kamene, úprava pohledových betonů
Poloha firmy Teraco Lité s.r.o. na mapě

© Teraco Decor 2014 - 2015. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba e-shopů, tvorba webových stránek a optimalizace pro vyhledávače - Market Express s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.